Co Vám nabízíme

Přijďte se s přáteli, rodinnou či obchodními partnery pobavit do našeho sklípku, ochutnat pěkná moravská i světová vína, tradiční moravské speciality a zapomenout na starosti všedních dnů.

Můžeme Vám nabídnout:

 • pronájem degustační místností /sklípku s kapacitou 25 osob 
 • venkovní kuchyň vybavenou jedinnečným grilem OFYR a keramickou pecí Big Green Egg
 • venkovní posezení
 • stylové prostory pro teambuilding, firemní poradu, školení, soukromou nebo společenskou akci
 • parkoviště
 • privátní prostředí
 • služby certifikovaného sommeliéra
 • řízené degustace, zážitkové degustace formou degustační soutěže
 • individuální přístup ke každému požadavku
 • zajištění poctivého občerstvení založeném na domácích surovinách
 • špičková moravská i světová vína
 • možnost nákupu vín přímo ve sklípku

 

 

 V naší nabídce naleznete kvalitní přívlastková vína z Moravské vinařské oblasti:

* vinařství Šabata Zaječí - velkopavlovická vinařská podoblast

* vinařství Vajbar Zaječí - velkopavlovická vinařská podoblast

na objednávku zajistíme vína v balení BAG in BOX z vinařství Vajbar Zaječí o oblejmu 3L, 5L, 20 L

 

Vinařsství Weingut Sonnenhuegel - rakouské vinařství, oblast Wineviertel

 

Vína je možno vyzvednout na adrese Hrubý Rohozec 18, Turnov nebo zajistíme dodání vína až k vaším dveřím v Turnově a blízkém okolí

 

degustace neboli ochutnávka je podle oblíbené Wikipedie činnost, při které se ochutnávají různé potraviny či nápoje. A po této supernudné definici už můžeme dodat, že u nás se degustují skvělá moravská, česká i zahraniční vína za doprovodu nepříliš formálního povídání o víně,  lidech, mezilidských vztazích, o lásce ke sklepům a samozřejmě taky o vínných odrůdách a jejich pěstování, výrobě a hlavně konzumaci. 

Zážitkové degustace

 

Degustace neboli ochutnávka je podle oblíbené Wikipedie činnost, při které se ochutnávají různé potraviny či nápoje. A po této supernudné definici už můžeme dodat, že u nás se degustují skvělá moravská, česká i zahraniční vína za doprovodu nepříliš formálního povídání o víně,  lidech, mezilidských vztazích, o lásce ke sklepům a samozřejmě taky o vínných odrůdách a jejich pěstování, výrobě a hlavně konzumaci. 

 Naše degustace jsou vždy přátelsky uvolněné, spojené s moderním výkladem o vínech, vinařích a vinařské kultuře.

Základní degustace 

degustace 6 vzorků moravských přívlastkových vín doplněná neutralizačním soustem (tak se u nás totiž říká chlebu se škvarkovou pomazánkou). Naše povídání potrvá odhadem hodinku, hodinku a půl, a zbytek večera si můžete zpříjemnit třeba dalšími lahvemi přívlastkových zázraků zcela dle Vašich preferencí.

Rozšířená degustace 

degustace 10 vzorků moravských přívlastkových vín doplněná neutralizačním soustem (tak se u nás totiž říká chlebu se škvarkovou pomazánkou),  a mandlovou paštikou. Naše povídání potrvá odhadem hodinku, hodinku a půl, a zbytek večera si můžete zpříjemnit třeba dalšími lahvemi přívlastkových zázraků zcela dle Vašich preferencí.

Deluxe degustace 

degustace 12 vzorků moravských přívlastkových vín doplněná neutralizačním soustem (tak se u nás totiž říká chlebu se škvarkovou pomazánkou), mandlovou paštikou a rillettes - francouzskou vepřovou pochoutkou. Naše povídání potrvá hodinku a půl až 2 hodinky a zbytek večera si můžete zpříjemnit třeba dalšími lahvemi přívlastkových zázraků zcela dle vašich preferencí.

Slepá degustace neboli degustační soutěž naslepo 

degustace 13 vzorků moravských vín - 9 bílých, 1 klaret, 1 rosé, 2 červená. Každý degustátor obdrží degustační - soutěžní listinu, kam pomocí svých znalostí zkušeností anebo jen pocitů zaznamená o jaké vínko se jedná. V průběhu ochutnávky si budeme povídat o vínku tak, abyste byli schopni pomocí nápovědy mít co nejvíce správných odpovědí, soutěžení pro Vás nebylo zcela "slepé"  a odešli jste od nás obohaceni novými poznatky o víně. Dobré víno bude doprovázeno chlebem se škvarkovou pomazánkou, mandlovou paštikou a rillettes - francouzskou vepřovou pochoutkou, pečivem a vodou

Náš sklípek je ideální k pořádání firemních setkání či obchodních jednání, soukromých akcí, narozeninových oslav, tématických večerů, řízených degustací a různých sešlostí.

 

 

OFYR - nové pojetí venkovního vaření.

Ofyr přináší do venkovního prostoru krásu, teplo a skvělé jídlo v každém období.

OFYR je navržen pro chvíle propojení. Za vytvořením OFYRu byla na počátku touha zakladatele přeměnit venkovní vaření ze samotářské činnosti na činnost, na které se podílí více lidí. Koncept byl poprvé představen v Nizozemsku v roce 2015 a nyní se prodává ve více než 80 zemích. S podporou týmů návrhářů, zakladatel přidal k sortimentu řadu outdoorového nábytku a špičkového příslušenství, takže OFYR už není jen produkt ale kompletní outdoorový koncept.

Co vyvolává zájem o koncept OFYR? Připisujeme to jeho jedinečné jednoduchosti, multifunkčnosti a nádhernému designu, které dohromady vytváří kompletně nový způsob venkovního vaření a zábavy (zdroj www.ofyr.cz)

 

 

 

 

BGE - Big Green Egg

Technika vaření Kamado je více než 3000 let starý způsob přípravy pokrmů s kořeny v dalekém Japonsku. V grilech této konstrukce lze nejen grilovat, ale i vařit, péct případně s trochou šikovnosti i udit. Kamado gril samozřejmě zvládne jakýkoliv druh masa. zeleniny nebo třeba i pizzu.

Page 1 of 2