Items filtered by date: April 2018 - U Stebenky | Vinný sklípek
Wednesday, 04 April 2018 09:41

Prodej kvalitních přívlastkových vín

V naší nabídce naleznete kvalitní přívlastková vína z Moravské vinařské oblasti z Velkopavlovické podoblasti:

vinařství Šabata Zaječí,

vinařství Vajbar Zaječí

na objednávku zajistíme vína v balení BAG in BOX z vinařství Vajbar Zaječí

 

Vína je možno vyzvednout na adrese Hrubý Rohozec 18, Turnov nebo zajistíme dodání vína až k vaším dveřím v Turnově a blízkém okolí.

v 20190310 1781225051

Published in Naše nabídka
Wednesday, 04 April 2018 09:31

Jedinečné výlety v Českém ráji

Privátní výlety po Českém ráji s dopravou - pro max. 7 osob v jedné skupině (kapacita minivanu).

Vyzvedneme Vás na Vámi určeném místě a připravíme pro Vás celodenní program, při kterém si budete moci úžít poklidný den v tomto BOHÉMSKÉM KRAJI

Published in Naše nabídka
Wednesday, 04 April 2018 09:09

Sommelierské služby

Degustace neboli ochutnávka je podle oblíbené Wikipedie činnost, při které se ochutnávají různé potraviny či nápoje. A po této supernudné definici už můžeme dodat, že u nás se degustují skvělá moravská, česká i zahraniční vína za doprovodu nepříliš formálního povídání o víně,  lidech, mezilidských vztazích, o lásce ke sklepům a samozřejmě taky o vínných odrůdách a jejich pěstování, výrobě a hlavně konzumaci. Naše nabídka:

Řízené a nežízené degustace neboli ochutnávky vín připravíme pro Vás doma, na zahradě, v práci, zkrátka všude kde budete chtít a podmínky to dovolí.

Malá degustace 

- degustace 6 vzorků moravských přívlastkových vín doplněná neutralizačním soustem (tak se totiž říká chlebu a sýru, tedy potravinám, které Vám nepoblázní chuťové pohárky). Naše povídání potrvá odhadem hodinku, hodinku a půl, a zbytek večera si můžete zpříjemnit třeba dalšími lahvemi přívlastkových zázraků zcela dle Vašich preferencí.

Velká degustace

- degustace 12 vzorků moravských přívlastkových vín doplněná neutralizačním soustem (tak se totiž říká chlebu a sýru, tedy potravinám, které Vám nepoblázní chuťové pohárky).  Naše povídání potrvá hodinku a půl až 2 hodinky a zbytek večera si můžete zpříjemnit třeba dalšími lahvemi přívlastkových zázraků zcela dle vašich preferencí. 

Slepá degustace neboli degustační soutěž naslepo

- degustace 13 vzorků moravských a světových vín - 9 bílých, 1 klaret, 1 rosé, 2 červená. Každý degustátor obdrží degustační - soutěžní listinu, kam pomocí svých znalostí zkušeností anebo jen pocitů zaznamená o jaké vínko se jedná. V průběhu ochutnávky si budeme povídat o vínku tak, abyste byli schopni pomocí nápovědy mít co nejvíce správných odpovědí, soutěžení pro Vás nebylo zcela "slepé"  a odešli jste od nás obohaceni novými poznatky o víně.  Výhrou je samosebou lahvinka pěkného vínka.

Published in Naše nabídka
Wednesday, 04 April 2018 09:07

Piknik v Českém ráji

Připravíme pro Vás jedinečný PIKNIK na předem domluveném místě - na louce, na skalách s výhledem do krajiny, u rybníka nebo v zámeckém parku.

piknik 1 20180411 1601918580

piknik 5 20180411 1095999320

Piknik lze připravit pro 2 - 8 osob.

Published in Naše nabídka
Wednesday, 04 April 2018 09:00

Pronájem vinného sklípku

(od léta 2019)

Přijďte se s přáteli, rodinnou či obchodními partnery pobavit do našeho sklípku, ochutnat pěkná moravská i světová vína, tradiční moravské speciality a zapomenout na starosti všedních dnů.

Published in Naše nabídka