Naše služby

  • škvarková pomazánka ze škvarků z domácího pašíka
  • drůbeží paštika a mandlemi
  • francouzská vepřová pochoutka s čerstvým chlebem
  • lahůdky od místního řezníka - obložené fošínky, tácy, mísy (šunky, klobásky, a tak), sýry, zelenina a čerstvé pečivo
  • grilování, opékání buřtů

Náš sklípek je ideálním místem k pořádání obchodní jednání při kterých nebudete nikým a ničím rušeni.

Privátní výlety po Českém ráji s dopravou - pro max. 7 osob v jedné skupině (kapacita minivanu).

Vyzvedneme Vás na Vámi určeném místě a připravíme pro Vás celodenní program, při kterém si budete moci úžít poklidný den v tomto BOHÉMSKÉM KRAJI

Degustace neboli ochutnávka je podle oblíbené Wikipedie činnost, při které se ochutnávají různé potraviny či nápoje. A po této supernudné definici už můžeme dodat, že u nás se degustují skvělá moravská, česká i zahraniční vína za doprovodu nepříliš formálního povídání o víně,  lidech, mezilidských vztazích, o lásce ke sklepům a samozřejmě taky o vínných odrůdách a jejich pěstování, výrobě a hlavně konzumaci. Naše nabídka:

Malá degustace 

- degustace 6 vzorků moravských přívlastkových vín doplněná neutralizačním soustem (tak se totiž říká chlebu a sýru, tedy potravinám, které Vám nepoblázní chuťové pohárky). Naše povídání potrvá odhadem hodinku, hodinku a půl, a zbytek večera si můžete zpříjemnit třeba dalšími lahvemi přívlastkových zázraků zcela dle Vašich preferencí.

Malá degustace s jídem 

- degustace 6 vzorků moravských přívlastnkových vín doplněná degustačním soustem k vínu. Můžete zobnout třeba škvarkové pomazánky,  vepřových škvarků, šunky, uzeného masa, klobásek a sýrů, jako příloha je chléb a celková gramáž potravin na osobu je asi 333 gramů plus mínus přesně. Vyhraďte si odhadem dvě, dvě a půl hodinky, a zase platí, že zbytek večera si můžete okořenit třeba dalšími lahvemi pěkných přívlastkových vín dle vlastní volby.

Velká degustace

- degustace 12 vzorků moravských přívlastkových vín doplněná neutralizačním soustem (tak se totiž říká chlebu a sýru, tedy potravinám, které Vám nepoblázní chuťové pohárky).  Naše povídání potrvá hodinku a půl až 2 hodinky a zbytek večera si můžete zpříjemnit třeba dalšími lahvemi přívlastkových zázraků zcela dle vašich preferencí. Po degustaci je možné přiobjednat studený raut  plný  poctivých domácích dobrot - škvarková pomazánka, domácí drůbeží paštika, vepřovka s chlebem, obložené fošínky - šunka, uzené, klobásky, sýry atd....

 

Slepá degustace neboli degustační soutěž naslepo

- degustace 13 vzorků moravských a světových vín - 9 bílých, 1 klaret, 1 rosé, 2 červená. Každý degustátor obdrží degustační - soutěžní listinu, kam pomocí svých znalostí zkušeností anebo jen pocitů zaznamená o jaké vínko se jedná. V průběhu ochutnávky si budeme povídat o vínku tak, abyste byli schopni pomocí nápovědy mít co nejvíce správných odpovědí, soutěžení pro Vás nebylo zcela "slepé"  a odešli jste od nás obohaceni novými poznatky o víně.  Výhrou je samosebou lahvinka pěkného vínka.

K degustaci je možné přiobjednat studený raut  plný  poctivých domácích dobrot - škvarková pomazánka, domácí drůbeží paštika, vepřovka s chlebem, obložené fošínky - šunka, uzené, klobásky, sýry atd...., nebo teplý gulášek či grilované klobásy.

 Slepá degustace neboli degustační soutěž na slepo DELUXE 

- degustace 14 vzorků moravských a světových vín - 10 bílých, 1 klaret, 1 rosé, 2 červená. Každý degustátor obdrží degustační - soutěžní listinu, kam pomocí svých znalostí zkušeností anebo jen pocitů zaznamená o jaké vínko se jedná. V průběhu ochutnávky si budeme povídat o vínku tak, abyste byli schopni pomocí nápovědy mít co nejvíce správných odpovědí, soutěžení pro Vás nebylo zcela "slepé"  a odešli jste od nás obohaceni novými poznatky o víně. Výhrou je samosebou lahvinka pěkného vínka. Součástí je domácí občerstvení: škvarková pomazánka, játrová paštika, rillettes - francouzská vepřová pochoutka + čerstvé pečivo.

 

Strana 1 z 2