Vinný sklípek U Stebenky se nachází v srdci Českého ráje, v obci Stebno – Hrachovice, 3 km od města Turnov (cca 80 km z Prahy – 40 min. cesty po D10)

Náš sklípek je ideální k pořádání firemních setkání či obchodních jednání, soukromých akcí, narozeninových oslav, tématických večerů, řízených degustací a různých sešlostí.

Naše nabídka:

  • pronájem degustační místností /sklípku s kapacitou 25 osob
  • stylové prostory pro teambuilding, firemní poradu, školení, soukromou nebo společenskou akci
  • privátní prostředí
  • služby certifikovaného sommeliéra
  • řízené degustace, zážitkové degustace formou degustační soutěže
  • individuální přístup ke každému zákaznickému požadavku
  • zajištění poctivého občerstvení založeném na domácích surovinách
  • špičková moravská i světová vína
  • možnost nákupu vín přímo na místě

Zaujala vás naše nabídka a máte zájem o podrobnější infomace? Kontaktujte nás na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přijďte k nám na degustaci – pobavit se, vzdělat se a nasát kouzlo vinařské kultury se svými přáteli, rodinnou, zaměstnanci či obchodními partnery.

Chtěli byste odměnit své zaměstnance za spolehlivou pracovní činnost, spolupracovníky za pracovní nasazení?
Hledáte příjemný prostor pro jednání s obchodními partnery s dostatkem soukromí?
Máte klienty, kteří mají rádi kvalitní víno? Během setkání můžete naplánovat degustaci vína jako bonus - případně doplněnou rautem.
Chcete pro své hosty uspořádat jedinečný a uvolněný večer?
Připravujete teambuilding pro zaměstnance?

Naše degustace jsou vždy přátelsky uvolněné, spojené s moderním výkladem o vínech, vinařích a vinařské kultuře.

Zážitkové degustace

 

Degustace neboli ochutnávka je podle oblíbené Wikipedie činnost, při které se ochutnávají různé potraviny či nápoje. A po této supernudné definici už můžeme dodat, že u nás se degustují skvělá moravská, česká i zahraniční vína za doprovodu nepříliš formálního povídání o víně,  lidech, mezilidských vztazích, o lásce ke sklepům a samozřejmě taky o vínných odrůdách a jejich pěstování, výrobě a hlavně konzumaci. Naše nabídka:

 

Slepá degustace neboli degustační soutěž naslepo 

- degustace 14 vzorků moravských a světových vín - 10 bílých, 1 klaret, 1 rosé, 2 červená. Každý degustátor obdrží degustační - soutěžní listinu, kam pomocí svých znalostí zkušeností anebo jen pocitů zaznamená o jaké vínko se jedná. V průběhu ochutnávky si budeme povídat o vínku tak, abyste byli schopni pomocí nápovědy mít co nejvíce správných odpovědí, soutěžení pro Vás nebylo zcela "slepé"  a odešli jste od nás obohaceni novými poznatky o víně.

Min. 10 odhodlaných soutěžících.

Výhrou je samosebou lahvinka pěkného vínka. Součástí je domácí občerstvení: škvarková pomazánka, játrová paštika, rillettes - francouzská vepřová pochoutka + čerstvé pečivo.

Malá degustace 

- degustace 6 vzorků moravských přívlastkových vín doplněná neutralizačním soustem (tak se totiž říká chlebu a sýru, tedy potravinám, které Vám nepoblázní chuťové pohárky).

Min. 10 dobrých lidí. Naše povídání potrvá odhadem hodinku, hodinku a půl, a zbytek večera si můžete zpříjemnit třeba dalšími lahvemi přívlastkových zázraků zcela dle Vašich preferencí.

Malá degustace 

- degustace 6 vzorků moravských přívlastnkových vín doplněná degustačním soustem k vínu. Můžete zobnout třeba škvarkové pomazánky, vepřových škvarků, šunky, uzeného masa, klobásek a sýrů, jako příloha je chléb a celková gramáž potravin na osobu je asi 333 gramů plus mínus přesně.

Min. 10 osob. Vyhraďte si odhadem hodinku, hodinku a půl, a zase platí, že zbytek večera si můžete okořenit třeba dalšími lahvemi pěkných přívlastkových vín dle vlastní volby.

Velká degustace 

- degustace 12 vzorků moravských přívlastkových vín doplněná neutralizačním soustem (tak se totiž říká chlebu a sýru, tedy potravinám, které Vám nepoblázní chuťové pohárky).

Min. 10 dobrých lidí.

Naše povídání potrvá hodinku a půl až 2 hodinky a zbytek večera si můžete zpříjemnit třeba dalšími lahvemi přívlastkových zázraků zcela dle vašich preferencí. Po degustaci je možné přiobjednat studený raut  plný  poctivých domácích dobrot - škvarková pomazánka, domácí drůbeží paštika, vepřovka s chlebem, obložené fošínky - šunka, uzené, klobásky, sýry atd....

 
K degustaci je možné přiobjednat studený raut  plný  poctivých domácích dobrot - škvarková pomazánka, domácí drůbeží paštika, vepřovka s chlebem, obložené fošínky - šunka, uzené, klobásky, sýry atd...., nebo teplý gulášek či grilované klobásy.

Kontakty

+420 724 312 536, + 420 777 566 284
www.ustebenky.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fotogalerie