Filtrované položky podle data: duben 2018 - U Stebenky | Vinný sklípek

 * škvarková pomazánka ze škvarků z domácího pašíka

* drůbeží paštika a mandlemi

* francouzská vepřová pochoutka s čerstvým chlebem

* lahůdky od místního řezníka - obložené fošínky, tácy, mísy (šunky, klobásky, a tak), sýry, zelenina a čerstvé pečivo

* grilování, opékání buřtů

Ceník nabídky 

Fošínka pro 4 osoby (výběr tradičních českých uzenin a sýrů) 500,00
Fošínka pro 8 osob (výběr tradičních českých uzenin a sýrů) 1 000,00
Výběr tradičních českých sýrů s ovocem a ořechy pro 4 osoby 700,00
Výběr tradičních českých sýrů s ovocem a ořechy pro 8 osob 1 400,00
Francouzský talíř (francouzské uzeniny a sýry) pro 4 osoby 1 500,00
Francouzský talíř (francouzské uzeniny a sýry) pro 8 osob 3 000,00
Zeleninová mísa s česnekovým dresingem pro 4 osoby 200,00
Zeleninová mísa s česnekovým dresingem pro 8 osoby 400,00
Miska - olivy černé/zelené 40,00
Miska - ořechy, sušené ovoce 60,00
Domácí škvarková pomazánka 150 g 120,00
Domácí játrová paštika s mandlemi 150 g 180,00
Domácí vepřovka na francouzský způsob 0,5 kg 150,00
Poctivý zvěřinový gulášek - 1 porce (min. 10 porcí) 90,00
Jehněčí roláda - 1 porce (min. 10 porcí) 100,00
Ošatka se šneky z listového těsta 150,00
Ošatka čerstvého pečiva (chleba, rohlíky, bagetky) 50,00

Fotogalerie

 

 

Zveřejněno v Naše služby
středa, 04 duben 2018 09:41

Privátní prostředí

Náš sklípek je ideálním místem k pořádání obchodní jednání při kterých nebudete nikým a ničím rušeni.

Zveřejněno v Naše služby
středa, 04 duben 2018 09:31

Jedinečné výlety v Českém ráji

Privátní výlety po Českém ráji s dopravou - pro max. 7 osob v jedné skupině (kapacita minivanu).

Vyzvedneme Vás na Vámi určeném místě a připravíme pro Vás celodenní program, při kterém si budete moci úžít poklidný den v tomto BOHÉMSKÉM KRAJI

Symbol Českého ráje - hrad TROSKY, kuriózní skalní hrad VALEČOV vesničkou vytesanou ve skalách, mohutný hrad KOST s údolím Plakánek, anebo pohádkový zámek HRUBÁ SKÁLA, SYCHROV, VALDŠTEJN, MNICHOVO HRADIŠTĚ či HRUBÝ ROHOZEC, údolí u KOPICOVA STATKU s vytesanými výjevy z českých dějin či největší jeskyně Českého ráje zvaná POSTOJNA, zříceniny hradů FRÝDŠTEJN, ROTŠTEJN vše pod dohledem nejvyšší hory Českého ráje – KOZÁKOVA.

Specializujeme se převážně na zahraniční klientelu ale české výletníky přivítáme s nadčením!!!

 

Rádi pro Vás připravíme program šitý na míru Vaším přáním, požadavkům a časovým možnostem anebo si můžete vybrat z jednotlivých předpřipravených balíčků na našich stránkách: www.bohemianparadisetour.com. Jednotlivé balíčky vždy obsahují all-inclusive servis - přepravu, vstupy na jednotlivá místa, piknik, oběd a služby místního průvodce.

 

 

Průvodcovská činnost  450,00 Kč 1 hod bez DPH
Přeprava osob max. 7 0 – 100 km 15,00 Kč 1 Km bez DPH
101 – 500 km 12,00 Kč 1 Km bez DPH

 

 

 

 

 

 

Zveřejněno v Naše služby
středa, 04 duben 2018 09:09

Zážitkové degustace

Degustace neboli ochutnávka je podle oblíbené Wikipedie činnost, při které se ochutnávají různé potraviny či nápoje. A po této supernudné definici už můžeme dodat, že u nás se degustují skvělá moravská, česká i zahraniční vína za doprovodu nepříliš formálního povídání o víně,  lidech, mezilidských vztazích, o lásce ke sklepům a samozřejmě taky o vínných odrůdách a jejich pěstování, výrobě a hlavně konzumaci. Naše nabídka:

Malá degustace Kč 350

- degustace 6 vzorků moravských přívlastkových vín doplněná neutralizačním soustem (tak se totiž říká chlebu a sýru, tedy potravinám, které Vám nepoblázní chuťové pohárky). Cena začíná na 350,- Kč na osobu s celkovým počtem alespoň 10 dobrých lidí. Naše povídání potrvá odhadem hodinku, hodinku a půl, a zbytek večera si můžete zpříjemnit třeba dalšími lahvemi přívlastkových zázraků zcela dle Vašich preferencí.

Malá degustace s jídem  Kč 490

- degustace 6 vzorků moravských přívlastnkových vín doplněná degustačním soustem k vínu. Můžete zobnout třeba škvarkové pomazánky,  vepřových škvarků, šunky, uzeného masa, klobásek a sýrů, jako příloha je chléb a celková gramáž potravin na osobu je asi 333 gramů plus mínus přesně. Cena začíná na 490,- Kč na hlavu s celkovým počtem alespoň 10 osob. Vyhraďte si odhadem dvě, dvě a půl hodinky, a zase platí, že zbytek večera si můžete okořenit třeba dalšími lahvemi pěkných přívlastkových vín dle vlastní volby.

Velká degustace Kč 490 

- degustace 12 vzorků moravských přívlastkových vín doplněná neutralizačním soustem (tak se totiž říká chlebu a sýru, tedy potravinám, které Vám nepoblázní chuťové pohárky). Cena začíná na 490,- Kč na osobu s celkovým počtem alespoň 10 dobrých lidí. Naše povídání potrvá hodinku a půl až 2 hodinky a zbytek večera si můžete zpříjemnit třeba dalšími lahvemi přívlastkových zázraků zcela dle vašich preferencí. Po degustaci je možné přiobjednat studený raut  plný  poctivých domácích dobrot - škvarková pomazánka, domácí drůbeží paštika, vepřovka s chlebem, obložené fošínky - šunka, uzené, klobásky, sýry atd....

 

Slepá degustace neboli degustační soutěž naslepo Kč 490

- degustace 13 vzorků moravských a světových vín - 9 bílých, 1 klaret, 1 rosé, 2 červená. Každý degustátor obdrží degustační - soutěžní listinu, kam pomocí svých znalostí zkušeností anebo jen pocitů zaznamená o jaké vínko se jedná. V průběhu ochutnávky si budeme povídat o vínku tak, abyste byli schopni pomocí nápovědy mít co nejvíce správných odpovědí, soutěžení pro Vás nebylo zcela "slepé"  a odešli jste od nás obohaceni novými poznatky o víně. Cena začíná na 490,- Kč na osobu s celkovým počtem alespoň 10 odhodlaných soutěžících. Výhrou je samosebou lahvinka pěkného vínka.

K degustaci je možné přiobjednat studený raut  plný  poctivých domácích dobrot - škvarková pomazánka, domácí drůbeží paštika, vepřovka s chlebem, obložené fošínky - šunka, uzené, klobásky, sýry atd...., nebo teplý gulášek či grilované klobásy.

 Slepá degustace neboli degustační soutěž na slepo DELUXE Kč 650 na osobu

- degustace 14 vzorků moravských a světových vín - 10 bílých, 1 klaret, 1 rosé, 2 červená. Každý degustátor obdrží degustační - soutěžní listinu, kam pomocí svých znalostí zkušeností anebo jen pocitů zaznamená o jaké vínko se jedná. V průběhu ochutnávky si budeme povídat o vínku tak, abyste byli schopni pomocí nápovědy mít co nejvíce správných odpovědí, soutěžení pro Vás nebylo zcela "slepé"  a odešli jste od nás obohaceni novými poznatky o víně. Cena začíná na 650,- Kč na osobu s celkovým počtem alespoň 10 odhodlaných soutěžících. Výhrou je samosebou lahvinka pěkného vínka. Součástí je domácí občerstvení: škvarková pomazánka, játrová paštika, rillettes - francouzská vepřová pochoutka + čerstvé pečivo.

 

Zveřejněno v Naše služby
středa, 04 duben 2018 09:07

Piknik v Českém ráji

Připravíme pro Vás jedinečný PIKNIK na předem domluveném místě - na louce, na skalách s výhledem do krajiny, u rybníka nebo v zámeckém parku.

Piknik lze připravit pro 2 - 8 osob.

Piknikový koš: obložené bagetky, croisanty, zeleninová a ovocná mísa, moučník, voda, kvalitní moravské vínko, pikniková deka

Překvapte svoji rodinu či přátele originálním občerstvením během Vašeho výletu po Českém ráji. 

Na základě informací o Vaší plánované cestě Vám navrhneme místo kde by bylo nejlepší piknik uspořádat a v dohodnutém čase pro Vás piknik připravíme. Cena se odvíjí od počtu osob pro které má být piknik připraven. V ceně je zahrnuto: vybavený piknikový koš, deka, doprava, příprava pikniku na domluveném místě a úklid. 

2 osoby - 2.500 Kč

3 osoby - 3.000 Kč

4 osoby - 3.600 Kč

5 osob - 4.400 Kč

6 osob - 5.300 Kč

7 osob - 6.100 Kč

8 osob - 6.500 Kč

 

NEMUSÍTE SE O NIC STARAT - VŠE PRO VÁS RÁDI PŘIPRAVÍME.

Zveřejněno v Naše služby
středa, 04 duben 2018 09:00

Pronájem vinného sklípku

Můžeme Vám nabídnout:

* pronájem degustační místností /sklípku s kapacitou 25 osob

* stylové prostory pro teambuilding, firemní poradu, školení, soukromou nebo společenskou akci

* parkoviště

* privátní prostředí

* služby certifikovaného sommeliéra

* řízené degustace, zážitkové degustace formou degustační soutěže

* individuální přístup ke každému požadavku

* zajištění poctivého občerstvení založeném na domácích surovinách

* špičková moravská i světová vína

* možnost nákupu vín přímo ve sklípku

Zveřejněno v Naše služby